buddhist meditation gifts usf health bookstore coupon code free gift card printing software xbox 60 dollar gift card giftige australische slangen angry whopper coupons

test

Poradnia lekarska NovaMed:

 

Poradnia dziecięca

Do poradni dziecięcej mogą zgłaszać się rodzice i opiekunowie z dziećmi od wieku niemowlęcego po szkolny. W ramach opieki pediatrycznej prowadzone są konsultacje, diagnostyka oraz leczenie wszystkich chorób wieku dziecięcego. W przychodni funkcjonuje czynny od poniedziałku do piątku punkt szczepień.

Poradnia ginekologiczna

W gabinecie prowadzona jest pełna diagnostyka ginekologiczna. Wykonujemy m.in. cytologię, USG ginekologiczne oraz badanie piersi. Pacjentki spodziewające się dziecka objęte są opieką ginekologa w ramach prowadzenia ciąży. Poradnia umożliwia także skorzystanie z usług położnej środowiskowej.

Poradnia stomatologiczna

W przychodni działa poradnia stomatologiczna, oferująca leczenie dorosłych i młodych Pacjentów. Usługi dentystyczne obejmują m.in. profilaktykę stomatologiczną, endodoncję, leczenie zachowawcze oraz podstawowe zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. W każdy wtorek prowadzone są konsultacje protetyczne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z przychodnią! Z przyjemnością udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat naszej działalności. Telefonicznie można także rejestrować się na wizyty do poszczególnych specjalistów.

 

Anwalt im Büro Anwalt im Büro Anwalt im Büro

 


Do dyspozycji pacjentów pozostaje:

– poradnia dla dorosłych,

– poradnia dziecięca,

– odpłatnie: fizykoterapia.

Oferujemy pełną diagnostykę, w tym:

– badania USG i EKG w specjalistycznych pracowniach,

– pobrania do badań laboratoryjnych.

Nasi lekarze to:

– specjaliści chorób wewnętrznych,

– reumatolog,

– specjalista medycyny pracy,

– ginekolog,

– stomatolog,

– pediatra.

Zapraszamy!